NASZA SPECJALIZACJA

Druk katalogów, broszur, folderów

Drukowanie katalogów to doskonały sposób na reklamowanie swojej firmy i jej oferty.

Katalogi są idealnym narzędziem marketingowym, ponieważ umożliwiają przedstawienie szerokiego wachlarza produktów lub usług w sposób czytelny i atrakcyjny dla odbiorców. Projektowanie katalogów wymaga jednak odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Ważne jest, aby zadbać o estetykę layoutu, dobór odpowiednich zdjęć i grafik oraz precyzyjne skomponowanie treści. Drukarnia w Warszawie, w której zlecimy wydruk katalogu, powinna mieć doświadczenie w tego typu projektach i oferować wysoką jakość druku. Przy wyborze drukarni warto zwrócić uwagę na jej ofertę papierów oraz rodzajów druku. Możliwość wyboru grubości papieru, jego rodzaju (np. kredowy, offsetowy) oraz rodzaju druku (np. offsetowy, cyfrowy) pozwala dopasować katalog do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcemy, aby nasz katalog był wyjątkowy, warto zainteresować się także dodatkowymi opcjami, takimi jak lakierowanie, foliowanie czy tłoczenie. Te techniki pozwalają nadać katalogowi unikalny charakter i podkreślić jego wysoką jakość. Pamiętajmy, że katalog to inwestycja w reklamę naszej firmy, dlatego warto zadbać o jego jakość i skuteczność. Drukowanie katalogów to skomplikowany proces, ale z pomocą profesjonalnej drukarni oraz dobrze zaprojektowanego katalogu, możemy zyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż naszych produktów lub usług.

Oprawa klejona, szyta, czy spirala?

W naszej Drukarni w Warszawie oferujemy wiele rodzajów oprawy katalogów, które różnią się między sobą sposobem wykonania i wyglądem. Wybór rodzaju oprawy i papieru do druku katalogów zależy od oczekiwanego efektu końcowego. Standardowo drukujemy katalogi na papierze powlekanym (kreda mat/błysk) lub papierze offsetowym ekologicznym. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w ulotkach w jakości premium. Oto kilka rodzajów oprawy: oprawa szyta (zeszytowa), oprawa twarda (książkowa), oprawa spiralna

Wybór techniki druku i uszlachetnienia katalogu

Decyzje o rodzaju uszlachetnień powinny zapaść w trakcie projektowania, tak by projekt i pliki do druku spełniały wymogi drukarni. W naszej drukarni w Warszawie oferujemy różnego rodzaju uszlachetnienia druku katalogów: druk 5 kolorami dodatkowymi – Neon Pink, Neon Yellow, Invisible Red – widzialny tylko w podczerwieni, Clear – efekt lakieru punktowego, White, foliowanie okładki (folia mat lub błysk), złocenie bezmatrycowe, tłoczenie. Wiemy jak poprawnie przygotować pliki zgodnie ze specyfikacją. Doświadczony zespół grafików oraz z nowoczesne zaplecze produkcyjne gwarantuje jakość i krótki termin realizacji.

Wydrukujmy coś razem

Napisz do nas krótkie zapytanie ze specyfikacją druku. Postaramy się dopasować naszą ofertę uwzględniając oczekiwania.

KONTAKT