Skip to main content

Teczki firmowe
 teczki z logo  |  druk teczek ofertowych  |  druk teczek firmowych Warszawa  |  teczki standard

Teczki firmowe, teczki ofertowe z logo w technologii offsetowej (średnie i wysokie nakłady) na nowoczesnych maszynach Heidelberg. Oferujemy dwa rodzaje teczek: teczki Standard i Standard+, które różnią się od siebie szerokością grzbietu i skrzydełkami. W teczkach Standard+ jest nacięcie służące do umieszczenia wizytówki. Istnieje możliwość mocowania gumek.

W druku teczek oferujemy wykorzystujemy papier kredowy 350g, karton Arktika oraz papiery ozdobne. Dla podniesienia jakości możemy uszlachetnić teczkę folią mat, błysk lub soft touch. Dodatkowo oferujemy złocenie, srebrzenie, sztancowanie i lakier UV. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość zastosowania druku specjalnego przy wykorzystaniu tonerów neonowych lub widocznych tylko w świetle UV. Na papierze ekologicznym Kraft oraz papierach barwionych w masie drukujemy kolorem białym. Oferujemy nasze usługi na obszarze całego kraju.

Rodzaje teczek firmowych do zamówienia

Teczki firmowe | Standard

 

 • Format: A4
 • Grzbiet: jednobigowy lub dwubigowy: 5,5 mm
 • Papier: kreda mat / połysk / papier offsetowy 350g, karton Arktika, papiery kolorowe
 • Kolorystyka: czarno-biała (1+1) / kolorowa (4+4)
 • Uszlachetnienie: folia matowa / błyszcząca / soft touch
 • Czas realizacji: 5-7 dni

  Teczki ofertowe | Standard+

   

  • Format: A4, skrzydełka z miejsce na wizytówkę
  • Grzbiet: jednobigowy, dwubigowy: 5,5 mm lub 10 mm
  • Papier: kreda mat / połysk / papier offsetowy 350g, karton Arktika, papiery kolorowe
  • Kolorystyka: czarno-biała (1+1) / kolorowa (4+4) + kolor dodatkowy Pantone (5+5),
   możliwość druku i poddruku białym na podłożach w ciemnych kolorach
  • Uszlachetnienie: folia matowa / błyszcząca / soft touch, lakier punktowy UV, złocenie
  • Czas realizacji: 5-7 dni

  Inne rodzaje wydruków technologią offsetową

  Skontaktuj się z nami
  Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
  wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

  Specyfikacja techniczna druku teczek firmowych i ofertowych z logo

  Teczki ofertowe z indywidualnym nadrukiem, własnym logo są doskonałym rozwiązaniem dla firm wykorzystywanym do promocji firm w wielu branżach. Teczki firmowe z logo podkreślają profesjonalny wizerunek, mogą byś świetnym nośnikim reklamowym. W zależności od indywidualnych potrzeb i zastosowanego grzbietu (jedno lub dwubigowy) można w nich przechowywać tylko kilka kartek lub cały pakiet zawierający sporą ilość dokumentów. Maksymalny grzbiet to aż 52 mm. Teczki ofertowe sprawdzą się zarówno w przechowywaniu dokumentów, materiałów szkoleniowych, oferty handlowej jak i kompletowania dokumentacji projektowej.

  Teczki ofertowe z nadrukiem

  Teczki firmowe drukujemy offsetowo ze względu na minimalnych format arkusza niezbędny do wycięcia teczki.

  W zależności od przeznaczenia wyróżniamy kilka rodzajów teczek:

  • teczki Standard – z wąskimi skrzydełkami
  • teczki Standard plus – teczki jednobigowe i dwubigowe z szerokimi skrzydełkami i miejscem na wizytówkę

  Ze względu na grubość grzbietu różnią się sposobem wykorzystywania, dlatego wymagają dopasowania rodzaju papieru i uszlachetnienia.

  Rodzaj papieru, gramatura – drukowanie teczek firmowych

  Standardowo drukujemy na papierze powlekanym (kreda 350 g), papierze offsetowym lub kartonie powlekanym. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w teczkach premium. W przypadku papierów kolorowych istnieje możliwość zadruku lub poddruku kolorem białym. W celu podniesienia jakości możemy zastosować takie uszlachetnienia jak foliowanie czy złocenie. Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się papier ekologiczny biały w wersji offsetowej lub powlekanej oraz papier brązowy (tzw. kraft). Na papierze kraft możemy drukować kolorem białym.

  Format teczki i sztancowanie – druk teczek ofertowych

  Teczki firmowe powstają poprzez wykrajanie, inaczej nazywane sztancowaniem, przy użyciu specjalnego wykrojnika. Standardowy format teczki po złożeniu to trochę więcej niż A4, tak by zmieściły się w niej kartki formatu 210×297 mm.

  Uszlachetnienia – lakier UV – teczki z logo firmy

  Zastosowanie rodzaju uszlachetnienia ma wpływ na charakter, jakość i trwałość teczek. Możemy uszlachetniać na kilka sposobów:

  • foliowanie mat / połysk – zabezpiecza teczkę przed zniszczeniem oraz wpływa na atrakcyjny wygląd. Pozwala uniknąć pękania na zgięciach.
  • folia soft touch – również wzmacnia i zabezpiecza oraz dodaje efekt aksamitnego dotyku.
  • lakier UV – pozwala wyróżnić punktowo elementy graficzne jak logo, tytuł.
  • hotstamping oraz złocenie bezmatrycowe

  Teczki z gumką i miejscem na wizytówkę

  Wzór teczek Standard + posiada kieszonkę na wizytówki i umożliwia zastosowanie gumek z zakuwkami w celu trwalszego zamknięcia teczki. Teczki ofertowe z logo firmy z grubszym grzbietem i szerszymi skrzydełkami posiadają rownież wycięcie / miejsce na wizytówkę.

  Sposób dostawy – drukowanie teczek firmowych

  Państwa teczki możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia oraz sposobu pakowania. Na Państwa prośbę możemy zorganizować dystrybucję teczek na terenie kraju.

  Do dzielnic Warszawy tj. Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Ochota, Centrum, Śródmieście i bliskich okolic Warszawy oferujemy dostawy własnym transportem co przyśpiesza realizację i niweluje ryzyko uszkodzenia przesyłki. Klientom z dalszych okolic oferujemy dostawę kurierem w każde miejsce w Polsce. W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

  Zamówienie na druk teczek firmowych

  Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia dotyczące realizacji zamówienia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy Ci najszybciej, jak możemy. Cały proces zamówienia, włącznie w wydrukiem próbnym możemy zrealizować zdalnie. Przed ostatecznym przyjęciem zlecenia do druku sprawdzamy pliki pod kątem jakości i właściwych ustawień.

   

  Jeśli nadal masz wątpliwości jaki wybrać papier, format oraz uszlachetnienia, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: drukarnia@graffprint.pl

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką realizację,  doskonałą jakość i kompleksową usługę 🙂

  Dodatkowa usługa związana z drukiem teczek firmowych – projekt graficzny

  Dodatkowo do Twojej dyspozycji oddajemy studio graficzne, z doświadczonym zespołem, który przygotuje projekt graficzny, bądź sprawdzi, a nawet naprawi Twoje pliki.

  W sprawie projektów graficznych zachęcamy do kontaktu pod adresem: studio@graffidea.pl

  Kontakt

  Dane rejestrowe:
  GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
  ul. Puławska 34 budynek 6
  05-500 Piaseczno / Warszawa
  NIP: 951 166 69 92
  Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
  Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
  Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
  Zapraszamy do kontaktu.
  Kontakt