Skip to main content

Druk wizytówek

 

Druk wizytówek realizujemy zarówno w technologii cyfrowej (niskie nakłady i krótki termin realizacji) jak i offsetowej (średnie i wysokie nakłady) na nowoczesnych maszynach Heidelberg. W druku wizytówek oferujemy różne rodzaje papierów kredowych i offsetowych oraz ozdobnych w rożnych gramaturach od 350g – 400g.

Dla podniesienia jakości możemy je uszlachetnić folią mat, błysk lub soft touch. Dodatkowo oferujemy złocenie, srebrzenie, sztancowanie i lakierownie punktowe UV. Istnieje możliwość zastosowania druku specjalnego przy wykorzystaniu tonerów neonowych lub widocznych tylko w świetle UV. Na papierze ekologicznym Kraft oraz papierach barwionych w masie drukujemy kolorem białym.

Oferujemy nasze usługi na obszarze całego kraju.

Rodzaje wizytówek w naszej ofercie

Wizytówki Standard

 

 • Format wizytówki: 85×55 mm, 90×50 mm
 • Papier: kreda mat / połysk lub papier offsetowy, 350-400g
 • Kolorystyka: czarno-biała (1+1) / kolorowa (4+4)
 • Czas realizacji: 1-2 dni – druk cyfrowy, 3-5 dni – druk offsetowy

Wizytówki Premium

 

 • Format wizytówki: 85×55 mm, 90×50 mm
 • Papier: kreda mat / połysk lub papier offsetowy, 350-400g
 • Kolorystyka: czarno-biała (1+1) / kolorowa (4+4) + kolor dodatkowy Pantone (5+5)
 • Uszlachetnienie: folia matowa / błyszcząca / soft touch, lakier punktowy UV, złocenie
 • Czas realizacji: 1-2 dni – druk cyfrowy, 3-5 dni – druk offsetowy, zależnie od specyfikacji

Inne rodzaje wydruków w technologii cyfrowej

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Specyfikacja techniczna druku wizytówek

Wysoka jakość druku wizytówek

Wręczenie wizytówki to często najlepszy sposób zawarcia biznesowej znajomości. Dlatego tak ważne jest, by wizytówka z jednej strony reprezentowała charakter firmy lub posiadacza, z drugiej zaś, by zawierała wszystkie potrzebne informacje. Drukujemy wizytówki na najwyższej jakości papierach powlekanych, offsetowych lub ozdobnych w gramaturze 350-400g

Rodzaj papieru, gramatura

Standardowo drukujemy na papierze powlekanym (kreda mat/błysk), papierze offsetowym, lub ozdobnym o gramaturze 350-400g. Dla podniesienia jakości można zastosować uszlachetnienie w postaci foliowania. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w druku wizytówek w jakości premium. Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się papier ekologiczny biały w wersji offsetowej lub powlekanej oraz papier brązowy (tzw. kraft). Na papierze kraft możemy drukować kolorem białym.

Standardowe formaty

Najcześciej stosowane wymiary:

 • 85×55 mm
 • 90×50 mm

Parametry wizytówek niestandardowych ustalamy indywidualne.

Uszlachetnienia wizytówek

Zastosowanie rodzaju uszlachetnienia ma wpływ na charakter, jakość i trwałość. Możemy uszlachetniać na kilka sposobów:

 • foliowanie mat / połysk – wzmacnia i zabezpiecza oraz wpływa na atrakcyjny wygląd. Pozwala uniknąć pękania na zgięciach.
 • folia soft touch – również wzmacnia i zabezpiecza oraz dodaje efekt aksamitnego dotyku.
 • lakier UV – pozwala wyróżnić punktowo elementy graficzne jak logo, tytuł.
 • hotstamping oraz złocenie bezmatrycowe

Sposób dostawy – drukowanie wizytówek

Państwa wizytówki możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia oraz sposobu pakowania. Na Państwa prośbę możemy zorganizować dystrybucję wizytówek bezpośrednio do przedstawicieli handlowych, filii czy sklepów.

Do dzielnic Warszawy tj. Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Ochota, Centrum, Śródmieście i bliskich okolic Warszawy oferujemy dostawy własnym transportem co przyśpiesza realizację i niweluje ryzyko uszkodzenia przesyłki. Klientom z dalszych okolic oferujemy dostawę kurierem w każde miejsce w Polsce.  W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

Zamówienie na druk wizytówek

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia dotyczące druku wizytówek przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy Ci najszybciej, jak możemy. Cały proces zamówienia, włącznie w wydrukiem próbnym możemy zrealizować zdalnie. Przed ostatecznym przyjęciem zlecenia do druku sprawdzamy pliki pod kątem jakości i właściwych ustawień.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki wybrać papier, format oraz uszlachetnienia, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: drukarnia@graffprint.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką realizację,  doskonałą jakość i kompleksową usługę 🙂

Dodatkowa usługa związana z drukiem wizytówek – projekt graficzny

Dodatkowo do Twojej dyspozycji oddajemy studio graficzne, z doświadczonym zespołem, który przygotuje projekt graficzny, bądź sprawdzi, a nawet naprawi Twoje pliki.

W sprawie projektów graficznych zachęcamy do kontaktu pod adresem: studio@graffidea.pl

Koszt opracowania projektu graficznego wizytówki oraz przygotowania do druku – od 50 zł netto.

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt