Skip to main content

Drukarnia offsetowa Warszawa 
  Druk offsetowy  |  profesjonalna drukarnia Warszawa  |  usługi druku  |  print offset

Drukarnia offsetowa Warszawa. Oferujemy druk arkuszowy w technologi offsetowej, przy średnich i wysokich nakładach, na najnowszych maszynach Heidelberg. Druk offsetowy pozwala na stosowanie szerokiej gamy podłoży, dużych formatów oraz różnych gramatur. Dopełnieniem jest zautomatyzowana introligatornia

Oferujemy nasze usługi na obszarze całego kraju.

Oferta materiałów w druku offsetowym

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Specyfikacja w drukarni offsetowej

Offsetowa drukarnia Warszawa – introligatornia  |  park maszynowy

Wybór techniki druku zależy od potrzeb, budżetu i preferencji, może być kluczowy dla ostatecznego sukcesu projektu drukarskiego. Takie wydruki jak katalogi produktowe, broszury informacyjne, foldery, teczki ofertowe czy notesy klejone mogą być z powodzeniem drukowane w druku offsetowym i cyfrowym. Obie technologie pozwalają na realizację dobrej jakości wydruków materiałów reklamowych.

Profesjonalny druk offsetowy – wysokie nakłady

Arkuszowy druk offsetowy to jedna z najpopularniejszych technik druku stosowanych na całym świecie. Znajduje szerokie zastosowanie przy produkcji wysokiej jakości materiałów promocyjnych, ulotek, katalogów, magazynów i wielu innych. Proces druku offsetowego polega na przenoszenia farby drukarskiej z płyty drukarskiej na cylindry drukujące, a następnie z cylindrów na arkusz papieru lub inne podłoże drukowe. W przypadku pełnokolorowego wydruku offsetowego podstawowa konfiguracja obejmuje cztery płyty drukarskie, po jednej dla każdego z kolorów CMYK (cyjan, magenta, żółty i czarny).

  • WYSOKA JAKOŚĆ I DUŻE FORMATY
    Druk offsetowy to bardzo wysoka jakość, precyzyjne odwzorowanie kolorów, w niektórych przypadkach przewyższające druk cyfrowy. Dodatkowo, technologia offsetowa umożliwia zadruk podłoży znacznie większym formacie w zależności o rodzaju maszyny.
  • WYSOKIE NAKŁADY
    Kolejną zaletą druku offsetowego jest możliwość druku w dużych nakładach. Po przygotowaniu matryc drukujących i ustawieniu maszyny możesz wydrukować tysiące egzemplarzy bez konieczności powtarzania procesu przygotowawczego. Dzięki temu druk offsetowy jest bardziej opłacalny w przypadku dużych nakładów drukowanych materiałów. Druk offsetowy ma jednak również pewne ograniczenia. Przede wszystkim proces przygotowania matryc i wykrojników jest czasochłonny i kosztowny. Dodatkowo czas realizacji druku offsetowego może być dłuższy w porównaniu do druku cyfrowego, szczególnie w przypadku skomplikowanych projektów. Im większa ilość, tym bardziej opłacalny staje się druk offsetowy.

Zalety druku offsetowego – jakość druku i niski koszt

Podsumowując, jeśli potrzebujesz drukować niewielkie ilości katalogów lub chcesz spersonalizować drukowane materiały albo zależy ci na krótkim czasie realizacji, druk cyfrowy może być lepszym wyborem. Jeśli natomiast planujesz drukować duże nakłady ulotek i zależy Ci na wysokiej jakości, szczególnie przy precyzyjnym odwzorowaniu kolorów, druk offsetowy może być bardziej odpowiedni. Ważne jest również skonsultowanie się z dobrą drukarnią, która będzie mogła doradzić najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę twoje konkretne potrzeby i możliwości budżetowe.

Drukarnia offset – przygotowanie do druku arkuszowego

Na zakończenie wspomnę o nieznacznych różnicach w przygotowaniu do druku. Technologia cyfrowa, w przeciwieństwie do offsetowej, umożliwia w wielu przypadkach druk z plików nieprofesjonalnych lub niespełniających wszystkich wymogów drukarni offsetowych, np. dotyczy to grafik w przestrzeni RGB. Technologia offsetowa jest znacznie bardziej wymagająca co do jakości zdjęć, zastosowanej przestrzeni kolorystycznej CMYK.

 

Drukarnia w Warszawie – kompleksowe usługi druku – druk katalogów

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt