Skip to main content

Kalendarze firmowe  |  kalndarze z logo

 

Kalendarze 2024 | druk kalendarzy – Drukujemy kalendarze w technologii cyfrowej (niskie nakłady i krótki termin realizacji) i offsetowej (średnie i wysokie nakłady) na nowoczesnych maszynach Heidelberg, które zapewniają nasycone kolory i precyzyjne odwzorowanie detali. Drukujemy kalendarze jednodzielne, trójdzielne, spiralowane i biurkowe. 

Oferujemy nasze usługi na obszarze całego kraju.

Rodzaje kalendarzy w naszej ofercie

Kalendarze trójdzielne
| kalendarze jednodzielne

Kalendarze biurkowe
| biuwary

Kalendarze spiralowane
| kalendarze listwowane

Inne rodzaje wydruków technologią offsetową

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Specyfikacja druku kalendarzy firmowych z logo

Druk kalendarzy firmowych

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk kalendarzy ściennych w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach. Druk offsetowy jest tańszy w przypadku dużych nakładów ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

Uszlachetnienia druku kalendarzy z logo

Dla podniesienia jakości możemy dodatkowo wykończyć okładkę lub główkę folią mat, błysk lub soft touch. Na życzenie oferujemy złocenie, srebrzenie, sztancowanie i lakierownie punktowe UV. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość zastosowania druku specjalnego przy wykorzystaniu tonerów neonowych lub widocznych tylko w świetle UV. Ponadto, na papierze ekologicznym Kraft oraz papierach barwionych w masie drukujemy kolorem białym.

Papier w druku kalendarzy

Kalendaria ścienne drukujemy na papierze niepowlekanym (offsetowym) i papierze kredowym. Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się papier ekologiczny biały w wersji offsetowej.

Pakowanie kalendarzy firmowych

Każdy kalendarz jest wzmocniony od spodu arkuszem grubszego kartonu. Dodatkowo można zapakować kalendarz do sztywnej koperty z opcją nadruku logo. Takie opakowanie zabezpieczy produkt na czas wysyłki.

Dostawa kalendarzy

Państwa kalendarze możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia oraz sposobu pakowania. Na Państwa prośbę możemy zorganizować dystrybucję kalendarzy bezpośrednio do przedstawicieli handlowych, filii czy sklepów.

Do dzielnic Warszawy tj. Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Ochota, Centrum, Śródmieście i bliskich okolic Warszawy oferujemy dostawy własnym transportem co przyśpiesza realizację i niweluje ryzyko uszkodzenia przesyłki. Klientom z dalszych okolic oferujemy dostawę kurierem w każde miejsce w Polsce.  W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

Zamówienie na wydruk folderów reklamowych

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk kalendarzy w technologii cyfrowej lub offsetowej.

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy najszybciej, jak możemy.

Więcej informacji na temat wyceny i specyfikacji druku opakowań i etykiet: drukarnia@graffprint.pl

 

 

Dodatkowa usługa związana z drukiem kalendarzy – projekt graficzny

Dodatkowo do Twojej dyspozycji oddajemy studio graficzne, z doświadczonym zespołem, który przygotuje projekt graficzny, bądź sprawdzi, a nawet naprawi Twoje pliki.

W sprawie projektów graficznych zachęcamy do kontaktu pod adresem: studio@graffidea.pl

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt