DRUKARNIA ULOTEK REKLAMOWYCH I FOLDERÓW GRAFFPRINT W WARSZAWIE

Druk ulotek Warszawa
Drukarnia ulotek

star

DRUKARNIA ULOTEK WARSZAWA | ULOTKI DRUKARNIA WARSZAWA | ULOTKA DRUK WARSZAWA

Drukarnia ulotek, druk ulotek Warszawa – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Drukarnia folderów, druk folderow premium – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Drukarnia folderów, druk ulotek składanych – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa

Druk ulotek Warszawa

Mimo rosnącej popularności reklam w Internecie, ulotki nadal są skutecznym sposobem dotarcia do klientów i jednym z najpopularniejszych materiałów reklamowych. Ich fizyczna obecność w rękach potencjalnych klientów przyciąga uwagę i pozostawia trwały ślad w pamięci. Istotną zaletą ulotek jest lokalna skuteczność – ulotki mogą być rozprowadzane w okolicy, co jest idealne dla niewielkich, lokalnych firm. Ulotki łatwo jest przechowywać, klienci często do nich wracają. Dodatkowo są relatywnie niedrogie w produkcji i dystrybucji, co czyni je atrakcyjnym narzędziem marketingowym. W czasach, kiedy większość reklam przenosi się do Internetu, tradycyjna forma ulotki może ponownie stanowić konkurencyjną przewagę.Chociaż ulotka jako powszechna forma reklamy wydaje się niezwykle prosta do zaprojektowania, jej przygotowanie najlepiej zlecić profesjonalistom. Skuteczna ulotka musi przyciągnąć uwagę, zainteresować i zachęcić do zapoznania się z treścią. Inaczej może trafić wprost do kosza. Nasze doświadczone studio graficzne i drukarnia ulotek Warszawa, oferująca najwyższą jakość druku, pomogą Państwu przygotować i wydrukować atrakcyjne i skuteczne ulotki.  

Druk folderów reklamowych Warszawa

O ile w przypadku ulotek wybór papieru i formatu na ogół nie stanowi wyzwania, o tyle foldery wymagają przemyślanego podejścia. Jako informacyjny materiał marketingowy, reklamowy, foldery mogą być projektowane w różnych formatach i stylach, od prostych folderów jednostronnych do bardziej zaawansowanych projektów z wieloma złożeniami. Często przy ich druku wykorzystuje się uszlachetnienia w postaci pokrywania folią błyszczącą, folią matową czy soft touch, nakładania lakieru punktowego, sztancowania czy innych dodatków oferowanych przez dobrą drukarnię. Foldery reklamowe pozwalają firmom wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć rozpoznawalność marki, a także pomagają w budowaniu trwałych relacji z klientami. Ich projekt i wykonanie warto zlecić dobremu studiu graficznemu oraz doświadczonej drukarni, dysponującej różnymi rodzajami druku. Decyzja o tym, jak ulotki zostaną wydrukowane – rodzaj papieru, dobór gramatury papieru, druku offsetowego czy druku cyfrowego, powinna zapaść stosownie do nakładu i terminu zlecenia.

Drukarnia Warszawa

Rodzaje ulotek, folderów reklamowych

Istnieje kilka różnych rodzajów ulotek, które mogą być wykorzystywane w celach reklamowych, informacyjnych, wśród nich:

Ulotki promocyjne – informują o aktualnych ofertach i promocjach, czasem zawierają kupon, zniżkę lub inną formę zachęty do natychmiastowego skorzystania z oferty.
Ulotki informacyjne – to często ulotki składane, dostarczające ważnych informacji na temat produktów lub usług danej firmy. Informują o zaletach korzystania z jej usług i zawierają dokładne dane kontaktowe. Często przy tej formie ulotek pozostawiane jest miejsce na dane kontaktowe lokalnego przedstawiciela firmy.
Ulotki eventowe – okazjonalne ulotki, promujące różnego rodzaju wydarzenia, koncerty, spektakle.
Ulotki menu – będące zachętą do odwiedzenia lokalnej restauracji czy kawiarni.
Foldery reklamowe – oferujące bardziej szczegółowe informacje na temat produktów lub usług, zawierające wysokiej jakości zdjęcia, często w wyrafinowanej, efektownej formie.

Ulotki mogą być drukowane na papierze kredowym, błyszczącym papierze kredowym, mogą różnić się formatem, składaniem, sposobem prezentacji informacji. Do dyspozycji zleceniodawcy dobra drukarnia oddaje również możliwość wykonania np. sztancowania, nacinania, bigowania, plotowania lub konfekcjonowania – kiedy do ulotki doklejane są dodatkowe elementy (np. karty klienta).

Nasze studio graficzne w Warszawie oferuje usługi projektowania ulotek i folderów. Pomagamy dobrać właściwy format i formę ulotki czy folderu, rekomendujemy odpowiedni papier, uszlachetnienia druku w zależności od budżetu, nakładu i przeznaczenia druków. Oferujemy druk offsetowy i cyfrowy, wysokiej jakości papier, co pozwala na druk dużych nakładów najwyższej jakości folderów, ulotek.

Jak przygotować plik do druku? Projektowanie graficzne folderów

Uszlachetnienia w druku ulotek, folderów informacyjnych

Niektóre z popularnych rodzajów uszlachetnień druku ulotek to:

Lakier wybiórczy UV – nadaje drukom efektu połysku w wybranych miejscach.
Tłoczenie – polega na wytłoczeniu z druku wzoru lub napisu przy pomocy specjalnych matryc. Tłoczenie może był płaskie lub wypukłe z użyciem folii lub bez.
Laminowanie – to pokrycie druku cienką warstwą laminatu, która chroni druk przed wilgocią i uszkodzeniem oraz nadaje mu połysk czy matowy wygląd.
Foliowanie – polega na naniesieniu na druk cienkiej warstwy folii, która jest utwardzana przy pomocy ciepła.
HotStamping (złocenie, srebrzenie) – polega na naniesieniu na druk cienkiej warstwy folii metalizowanej. Pozwala na uzyskanie efektu złocenia, srebrzenia. Poza dwoma najbardziej popularnymi kolorami: złotym i srebrnym, dostępne są inne folie kolorowe w wersji metalizowanej.
Sztancowanie – wycinanie do nieregularnego kształtu w oparciu o wykrojnik lub przy użyciu plotera tnącego.

Więcej o uszlachetnieniach

Druk ulotek Warszawa – jaki format ulotki wybrać?

Dobra drukarnia ulotek reklamowych ma w swoim portofolio ulotki w różnych formatach. Wybór formatu ulotki zależy od celów i potrzeb kampanii. Oto kilka najpopularniejszych formatów ulotek:

Drukarnia ulotek – z dostawą na czas

Nawet przygotowując ulotki do akcji lokalnej w Małopolsce z powodzeniem można zamówić druk ulotek w Warszawie. Nasza drukarnia zapewni dostarczenie wydrukowanych materiałów pod wyznaczone adresy w oparciu o wyspecjalizowaną firmę kurierską. To zdejmie z Państwa konieczność doglądania dystrybucji do ostatniego momentu i zagwarantuje realizację akcji ulotkowej w planowanym terminie. Graffprint Drukarnia Warszawa oferuje druk ulotek od projektu, do dostarczenia pod wskazane adresy.  

Uszlachetnienia

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki wybrać papier, format oraz uszlachetnienia do druku Twojego folderu, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: drukarnia@graffprint.pl

DRUK FOLDERÓW WARSZAWA, DRUK ULOTEK WARSZAWA, PROJEKTOWANIE FOLDERÓW WARSZAWA

Druk katalogów

Aby uzyskać kalkulację i zlecić druk skontaktuj się z nami już teraz.

Wyceń druk
WYŚLIJ PLIK DO DRUKU

Drukarnia ulotek

drukarnia warszawa | druk awarszawa

Print Warsaw

Opakowania, foldery, katalogi, ulotki to wszystko tworzy produkt, dopełnia wizerunek. Projektujemy, drukujemy, uszlachetniamy, dostarczamy... Nie trać czasu na szukanie grafika i drukarni oddzielnie. Zobacz co decyduje o sprawnej realizacji.

JAK WSPÓŁPRACUJEMY ?
Zdjęcie przedstawia katalogi wydrukowane w Drukarni Graffprint w Warszawie
Zdjęcie przedstawia druk kolorem biały na papierze KraftZdjęcie przedstawia broszury i ulotki składane wydrukowane w Drukarni Graffprint w WarszawieZdjęcie przedstawia broszury i ulotki składane wydrukowane w Drukarni Graffprint w WarszawieZdjęcie przedstawia katalogi w oprawie szytej i klejonej wydrukowane w Drukarni Graffprint w WarszawieZdjęcie przedstawia albumy w oprawie twardej wydrukowane w Drukarni Graffprint w WarszawieZdjęcie przedstawia broszury i katalogi wydrukowane w Drukarni Graffprint w WarszawieZdjęcie przedstawia broszury i katalogi wydrukowane w Drukarni Graffprint w Warszawie
Druk katalogów

Aby uzyskać kalkulację i zlecić druk skontaktuj się z nami już teraz.

Wyceń druk
WYŚLIJ PLIK DO DRUKU

SZUKASZ DRUKARNI? SPRAWDŹ JAKĄ OTRZYMASZ OFERTĘ U NAS!

Druk ulotek Warszawa – drukowanie ulotek to nasza specjalność!

Drukujemy 5 kolorami dodatkowymi:

Neon Pink, Neon Yellow, Invisible Red (widzialny tylko w podczerwieni), Clear (efekt lakieru punktowego), White. Więcej informacji o kolorach dodatkowych znajdziesz tutaj.

W naszej introligatorni wykonamy dla Ciebie:

bigowanie, falcowanie, foliowanie, złocenie bezmatrycowe, sztancowanie, oprawę szytą, zeszytową, oprawę klejoną hotmelt lub PUR, oprawę na spirali.  Więcej o rodzajach oprawa znajdziesz tutaj.

Zdjęcie przedstawia wydruk ze złoceniem wydrukowany w Drukarni Graffprint w Warszawie
Zdjęcie przedstawia wydruk z użyciem 5 koloru neon wydrukowany w Drukarni Graffprint w Warszawie
Zdjęcie przedstawia wydruk z użyciem 5 koloru White wydrukowany w Drukarni Graffprint w Warszawie

drukarnia warszawa, drukarnia cyfrowa, offsetowa, wielkoformatowa, expresowy druk ulotek a6 a5 a4 a3 dl, plakatów a3 a4 a2 b2 b3 b2 b1 a1 b0 a0, teczki ofertowe, papier firmowe, druk recept, wizytówki, kart biznesowe, kalendarze trójdzielne, jednodzielne, spiralowane, listwowane, katalogi, instrukcje, broszury, bloczki, notesy, zawieszki, druk na płytach pcv, naklejki na folii samoprzylepnej, papierze samoprzylepnym, lakierowanie uv, wybiórcze, foliowanie matt, błysk, sztancowanie, bigowanie, składanie, falcowanie, druk książek, drukarnia internetowa warszawa - tani i szybki druk z dostawą pod drzwi gratis!