Skip to main content

NOTESY FIRMOWE  |  BLOCZKI REKLAMOWE

Studio graficzne Warszawa – projekty graficzne.

Notesy firmowe z logo, bloczki reklamowe – wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

bloczki reklamowe | bloczki reklamowe z logo | notesy firmowe A5 | notesy firmowe z logo

SPRAWDZENIE PLIKÓW I WYCENA DRUKU NOTESÓW

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy Ci najszybciej, jak możemy. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Więcej na temat specyfikacji do druku znajdziesz tutaj: Jak przygotować plik PDF do druku?

RODZAJE NOTESÓW, BLOCZKÓW REKLAMOWYCH

Notesy firmowe, bloczki reklamowe z logo, estetyczne notesy drukowane na papierze offsetowym ułatwiającym pisanie. Drukowane na papierach o gramaturze 90g-120g.

WYBÓR TECHNOLOGII DRUKU NOTESÓW FIRMOWYCH

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk notesów w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach. Druk offsetowy jest tańszy w przypadku dużych nakładów, ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

WYBÓR PAPIERU DO NOTESÓW

Wybór papieru do druku notesów zależy od oczekiwanego efektu końcowego. Standardowo drukujemy notesy na papierze offsetowym 90-120g. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w druku okładek do notesów w jakości premium.

Więcej na temat rodzajów papieru znajdziesz tutaj: Jak papier wybrać do druku?

OPRAWA NOTESÓW FIRMOWYCH, BLOCZKÓW REKLAMOWYCH

Większość notesów jest produkowana w oprawie klejonej. Standardowo notesy są wzmocnione od spodu sztywną kartonową podkładką. Dodatkowo mogą być oprawione w sztywną okładkę chroniącą kartki notesu przed zaginaniem.

USZLACHETNIENIE WYDRUKU NOTESÓW

W naszej drukarni oferujemy różnego rodzaju uszlachetnienia druku okładek do notesów:

  • folia mat/błysk – wzmacnia i zabezpiecza wydruk oraz wpływa na atrakcyjny wygląd, pozwala uniknąć pękania na zgięciach
  • folia soft touch – również wzmacnia i zabezpiecza oraz dodaje efekt aksamitnego dotyku
  • lakier punktowy UV – pozwala wyróżnić punktowo elementy graficzne jak logo, tytuł
  • hotstamping oraz złocenie bezmatrycowe
  • laminowanie – usztywnianie wydruku przy użyciu dwustronnej folii mat/błysk do laminacji – stosowane przy identyfikatorach

Więcej na temat uszlachetnień w druku znajdziesz tutaj: Uszlachetnienia w druku

SPOSÓB DOSTAWY – NOTESY FIRMOWE, BLOCZKI REKLAMOWE

Państwa notesy, możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia. W Warszawie i okolicach ulotki dostarczamy transportem własnym. W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki wybrać papier, format oraz uszlachetnienia do druku, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: drukarnia@graffprint.pl

 

Inni kliencie złożyli również zamówienie na teczki firmowe i druk folderów Warszawa,

DRUK WARSZAWA | DRUK PIASECZNO | DRUK KONSTANCIN

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt