Skip to main content

TORBY NA WINO, PUDEŁKA NA BUTELKI

Projekty graficzne, studio graficzne Warszawa – Graffidea.pl

Torby na wino, pudełka na butelki – wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

torby na wino | pudełka na alkohol | pudełka z nadrukiem | pudełka na butelki

DRUK OPAKOWAŃ NA WINO – torby na wino, pudełka kartonowe z logo

Opakowanie na wino na prezent ma za zadanie nie tylko chronić zawartość, ale także wzbogacić całe doświadczenie obdarowywania i odbierania. Dobrze dobrane opakowanie może sprawić, że prezent nabierze jeszcze większej wartości emocjonalnej i stanie się pamiątką na dłużej. Odpowiednio zaprojektowane opakowanie na wino może podkreślić wyjątkowość okazji. We współpracy ze sklepem internetowym winestory.pl proponujemy personalizowane opakowania na wino na prezent:

 • torby papierowe na wino z logo firmy
 • firmowe pudełka kartonowe z nadrukiem
 • skrzynki drewniane z grawerem

WYCENA DRUKU

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy najszybciej, jak możemy.

Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików PDF do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego  i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Więcej na temat specyfikacji do druku znajdziesz tutaj: Jak przygotować plik PDF do druku?

WYBÓR TECHNOLOGII DRUKU OPAKOWAŃ NA WINO

W zależności od terminu realizacji, rozmiaru opakowania i nakładu oferujemy druk opakowań w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach oraz małych rozmiarach. Druk offsetowy jest tańszy w przypadku dużych nakładów ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

Jakie są techniki druku opakowań?

W naszej drukarni w Warszawie oferujemy druk opakowań na wino w Warszawie w technologii druku offsetowego oraz druku cyfrowego:

 • zadruk czarno-biały lub kolorem Pantone (1+0, 1+1)
 • zadruk kolorowy (4+4) CMYK
 • zadruk kolorowy (5+5) CMYK + 5. kolor Pantone lub cyfrowy kolor dodatkowy:
  Neon Pink, Neon Yellow, Invisible Red – widoczny tylko w podczerwieni, Clear – efekt lakieru punktowego, White.

WYBÓR PAPIERU DO DRUKU OPAKOWAŃ

Wybór papieru do druku opakowań na wino zależy od oczekiwanego efektu końcowego i wagi produktu. Standardowo drukujemy opakowania na kartonie powlekanym (kreda mat/błysk) lub papierze offsetowym o wysokiej gramaturze. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w ulotkach w jakości premium. Dużym powodzeniem w produkcji toreb w ostatnim czasie cieszy się papier ekologiczny biały lub brązowy (tzw. kraft).

Niektóre z materiałów do produkcji opakowań to:

 • karton powlekany – umożliwiający wysoką jakość druku. Opakowania kartonowe często wykorzystywane są przy produktach kosmetycznych i luksusowych.
 • tektura falista – opakowania tekturowe są lekkie, ale wytrzymałe.
 • papier kraft – cięższy rodzaj papieru jest wykorzystywany do produkcji pudełek dla produktów spożywczych, takich jak pizzerie czy piekarnie.

Więcej na temat rodzajów papieru znajdziesz tutaj: Jak papier wybrać do druku?

USZLACHETNIENIE WYDRUKU OPAKOWAŃ

Decyzje o zastosowaniu uszlachetnień powinny zapaść w trakcie projektowania, tak by projekt i pliki do druku były przygotowane zgodnie ze specyfikacją drukarni. Zastosowanie rodzaju uszlachetnienia ma wpływ na charakter, jakość i trwałość wydrukowanych torem czy pudełek. Możemy zastosować kilka rodzajów uszlachetnienia druku opakowań:

 • folia mat/błysk – wzmacnia i zabezpiecza wydruk oraz wpływa na atrakcyjny wygląd. Pozwala uniknąć pękania na zgięciach.
 • folia soft touch – również wzmacnia i zabezpiecza oraz dodaje efekt aksamitnego dotyku.
 • lakier punktowy UV– pozwala wyróżnić punktowo elementy graficzne jak logo, tytuł.
 • hotstamping oraz złocenie bezmatrycowe
 • laminowanie– usztywnianie wydruku przy użyciu dwustronnej folii mat/błysk do laminacji – stosowane przy identyfikatorach
 • sztancowanie lub plotowanie – wycinanie nieregularnych kształtów przy użyciu wykrojnika lub plotera tnącego

Więcej na temat uszlachetnień w druku znajdziesz tutaj: Uszlachetnienia w druku

SPOSÓB DOSTAWY OPAKOWAŃ

Państwa opakowania, możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia. W Warszawie i okolicach dostarczamy transportem własnym, a w pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

Więcej informacji na temat wyceny i specyfikacji druku toreb na wino i innych opakowań: drukarnia@graffprint.pl

 

Inni klienci złożyli również zamówienie na notesy firmowe, bloczki reklamowe i teczki firmowe z logo.

DRUK WARSZAWA | DRUKARNIA PIASECZNO | DRUKARNIA KONSTANCIN

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt