Skip to main content

Druk kartek świątecznych

Studio graficzne Warszawa – projekty graficzne.

Druk kartek świątecznych – wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie, druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

druk kartek świątecznych | kartki świąteczne z logo | firmowe kartki świąteczne

SPRAWDZENIE PLIKÓW I WYCENA DRUKU KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy Ci najszybciej, jak możemy. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego broszury i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Więcej na temat specyfikacji do druku znajdziesz tutaj: Jak przygotować plik PDF do druku?

WYBÓR TECHNOLOGII DRUKU KARTEK FIRMOWYCH

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk kartek świątecznych w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach. Druk cyfrowy umożliwia nadruk numeracji lub unikalnych kodów. Druk offsetowy jest tańszy w przypadku dużych nakładów ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

WYBÓR PAPIERU DO KARTEK ŚWIĄTECZNYCH Z LOGO

Wybór papieru do druku dyplomów zależy od oczekiwanego efektu końcowego. Standardowo drukujemy dyplomy na papierze powlekanym (kreda mat/błysk) lub papierze offsetowym. Zazwyczaj stosujemy papier o gramaturze 300-400g. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w druku dyplomów w jakości premium. Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się papier ekologiczny biały lub brązowy (tzw. kraft) w wersji offsetowej lub powlekanej.

Więcej na temat rodzajów papieru znajdziesz tutaj: Jak papier wybrać do druku?

SPOSÓB DOSTAWY – DRUK KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Państwa kartki świąteczne, możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia. W Warszawie i okolicach ulotki dostarczamy transportem własnym. W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

DRUK WARSZAWA | DRUKARNIA PIASECZNO | DRUKARNIA KONSTANCIN

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt