Skip to main content

DRUK DYPLOMÓW

Studio graficzne Warszawa – projekty graficzne.

Druk dyplomów | dyplomy okolicznościowe. Wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

druk dyplomów | druk dyplomów warszawa | dyplomy drukarnia | druk dyplomow

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

DRUK WARSZAWA | DRUK PIASECZNO | DRUK KONSTANCIN

DRUK DYPLOMÓW – WYCENA I SPRAWDZENIE PLIKÓW

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy Ci najszybciej, jak możemy. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego dyplomu i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Więcej na temat specyfikacji do druku znajdziesz tutaj: Jak przygotować plik PDF do druku?

WYBÓR TECHNOLOGII DRUKU DYPLOMÓW

Dyplomy zazwyczaj są drukowane w niewielkich ilościach, dlatego w przypadku druku dyplomów najczęściej korzystamy z technologii cyfrowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach. W przypadku większych nakładów możemy zastosować druk offsetowy, który jest tańszy, ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

WYBÓR PAPIERU DO DYPLOMÓW OKOLICZNOŚCIOWYCH

Wybór papieru do druku dyplomów zależy od oczekiwanego efektu końcowego. Standardowo drukujemy dyplomy na papierze powlekanym (kreda mat/błysk) lub papierze offsetowym. Zazwyczaj stosujemy papier o gramaturze 300-400g. W naszej ofercie posiadamy również papiery ozdobne, barwione w masie, które są stosowane w druku dyplomów w jakości premium. W naszej drukarni w Warszawie dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się papier ekologiczny biały lub brązowy (tzw. kraft) w wersji offsetowej lub powlekanej.

Więcej na temat rodzajów papieru znajdziesz tutaj: Jak papier wybrać do druku?

FORMATY DYPLOMÓW

Dyplomy najcześciej drukujemy w poniższych formatach:

  • A3 (297×420 mm) orientacja pionowa / pozioma
  • A4 (210×297 mm) orientacja pionowa / pozioma
  • A5 (148×210 mm) orientacja pionowa / pozioma

USZLACHETNIENIE W DRUKU DYPLOMÓW

W przypadku dyplomów rzadko stosujemy uszlachetnienia ze względu na dość wysoki koszt uruchomienia produkcji przy jednocześnie niskim nakładzie. Decyzje o zastosowaniu uszlachetnień powinny zapaść w trakcie projektowania, tak by projekt i pliki do druku były przygotowane zgodnie ze specyfikacją drukarni. Zastosowanie rodzaju uszlachetnienia ma wpływ na charakter, jakość i trwałość wydrukowanych dyplomów. Możemy zastosować kilka rodzajów uszlachetnienia druku dyplomów:

  • folia mat/błysk – wzmacnia i zabezpiecza wydruk oraz wpływa na atrakcyjny wygląd, pozwala uniknąć pękania na zgięciach
  • folia soft touch – również wzmacnia i zabezpiecza oraz dodaje efekt aksamitnego dotyku
  • laminowanie– usztywnianie wydruku przy użyciu dwustronnej folii mat/błysk do laminacji – stosowane przy identyfikatorach
  • sztancowanie lub plotowanie – wycinanie nieregularnych kształtów przy użyciu wykrojnika lub plotera tnącego
  • lakier punktowy UV– pozwala wyróżnić punktowo elementy graficzne jak logo, tytuł.
  • hotstamping oraz złocenie bezmatrycowe

Więcej na temat uszlachetnień w druku znajdziesz tutaj: Uszlachetnienia w druku

SPOSÓB DOSTAWY – DRUK DYPLOMÓW

Państwa dyplomy, możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia. W Warszawie i okolicach dyplomy dostarczamy transportem własnym. W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

 

Inni klienci zlecili również druk katalogów, druk broszur, druk opakowań.

DRUKARNIA WARSZAWA | DRUKARNIA PIASECZNO | DRUKARNIA KONSTANCIN

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt