Skip to main content

DRUK BILETÓW  |  bilety z numeracją

Studio graficzne Warszawa – projekty graficzne.

Druk biletów, bilety z numeracją – wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

druk biletów | druk biletów z numeracją | druk biletów warszawa | druk biletow

SPRAWDZENIE PLIKÓW I WYCENA DRUKU BILETÓW

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy Ci najszybciej, jak możemy. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Więcej na temat specyfikacji do druku znajdziesz tutaj: Jak przygotować plik PDF do druku?

WYBÓR TECHNOLOGII DRUKU BILETÓW

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk biletów w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach. Druk cyfrowy umożliwia nadruk numeracji lub unikalnych kodów. Druk offsetowy jest tańszy w przypadku dużych nakładów, ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

WYBÓR PAPIERU DO BILETÓW

Wybór papieru do druku biletów zależy od oczekiwanego efektu końcowego. Standardowo drukujemy bilety na papierze offsetowym 90-120g. Często bilety są zamawiane z perforacją. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji biletów czyli naniesienia niepowtarzalnej numeracji lub kodu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, bilety mogę zostać zabezpieczone przed fałszowaniem, poprzez nadruk tonerem widocznym tylko w podczerwieni (invisible red). Jest to dość mało rozpowszechniona usługa, którą oferujemy w naszej drukarni w Warszawie.

Więcej na temat rodzajów papieru znajdziesz tutaj: Jak papier wybrać do druku?

SPOSÓB DOSTAWY

Państwa bilety możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia. W Warszawie i okolicach zazwyczaj dostarczamy transportem własnym. W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki wybrać papier, format oraz uszlachetnienia do druku, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: drukarnia@graffprint.pl

DRUK WARSZAWA | DRUK PIASECZNO | DRUK KONSTANCIN

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt