Skip to main content

Studio graficzne  |  projekty graficzne

Studio graficzne – wykorzystaj możliwości naszego studia graficznego w Warszawie w zakresie projektowania graficznego i przygotowywania do druku.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym pomysłom. 

STUDIO GRAFICZNE WARSZAWA | PROJEKT GRAFICZNY WARSZAWA | PROJEKT KATALOGU | PROJEKT BROSZURY

Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych już istniejących projektów. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego broszury i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

 

Dobry projekt graficzny to połowa sukcesu

Sprawnie i kompleksowo zaprojektujemy i wydrukujemy dla Ciebie komplet materiałów jakich potrzebujesz. Posiadamy bogate doświadczenie, stąd wiemy, że potrzeby i możliwości mniejszych i większych firm znacząco się różnią. W codziennej pracy skupiamy się na dopasowaniu oferty do Waszych potrzeb. Stawiamy na indywidualne podejście, stały kontakt oraz elastyczne rozwiązania. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o sprawdzone produkty i technologie. Naszym celem jest oferowanie kompleksowej usługi od pomysłu i projektu po druk i dostawę.

01 – Zbierzemy informacje

Postaramy się uzyskać jak najwięcej informacji już na samym początku współpracy. Im wcześniej poznamy szczegóły tym krócej będziemy pracować nad projektem graficznym i zaoszczędzimy czas. Już na tym etapie rozważamy technikę druku i uszlachetnienia.

02 – Zrobimy zarys projektu

Zaczynamy pracę od szkicu projektu. Wprowadzamy zmiany do momentu kiedy uzyska akceptację. Wtedy ruszamy dalej.

03 – Dopracujemy szczegóły

Po akceptacji wstępnego szkicu czas na dopracowanie szczegółów zgodnie z ustaleniami aż do ostatecznej akceptacji. Nie limitujemy ilości poprawek ale oczekujemy przemyślanych uwag.

04 – Zadbamy o poprawność pliku

Dbamy by nasze projekty nie sprawiały problemów w żadnej drukarni, nawet jeśli będą drukowane na innym kontynencie. Trzymamy się światowych standardów.

05 – Przygotowujemy do druku

Stosujemy najnowsze oprogramowanie i standardy poligraficzne. Sami drukujemy, więc wiemy że nie każdy pomysł grafika jest wykonalny. Unikamy skomplikowanych rozwiązań żeby nie narażać klienta na niepotrzebne koszty druku.

Bez problemów od projektu graficznego do druku

 

Więcej na temat współpracy z naszym Studiem graficznym i Drukarnią w Warszawie.

 

Jeśli nadal masz pytania dotyczące procesu projektowania graficznego i przygotowywania do druku – zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: studio@graffidea.pl

STUDIO GRAFICZNE PIASECZNO | PROJEKT GRAFICZNY PIASECZNO | PROJEKT FOLDERU | PROJEKT ULOTKI

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt