Skip to main content

Studio graficzne Warszawa  |  projekty graficzne
 projektowanie grafiki reklamowej  |  projekt katalogu  |  materiały reklamowe  |  projekt logo  |  identyfikacja wizualna firmy  |  portfolio

Studio graficznekreatywne projekty materiałów reklamowych oraz przygotowanie do druku i internetu. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych już istniejących projektów. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego broszury i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Studio graficzne Warszawa | projektowanie graficzne | projekt katalogu | materiały reklamowe | projekt broszury

Dobry projekt graficzny to połowa sukcesu

Sprawnie i kompleksowo zaprojektujemy i wydrukujemy dla Ciebie komplet materiałów jakich potrzebujesz. Posiadamy bogate doświadczenie, stąd wiemy, że potrzeby i możliwości mniejszych i większych firm znacząco się różnią. W codziennej pracy skupiamy się na dopasowaniu oferty do Waszych potrzeb. Stawiamy na indywidualne podejście, stały kontakt oraz elastyczne rozwiązania.

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o sprawdzone produkty i technologie. Naszym celem jest oferowanie kompleksowej usługi od pomysłu i projektu po druk i dostawę. Możemy zaprojektować materiały promocyjne do już istniejącej linii graficznej czy kampanii reklamowej lub zaproponować całkiem nowe rozwiązania. Lifting gotowych materiałów, który przyciągnie uwagę? Zmiana wizerunku w internecie? Zapraszamy do kontaktu: Studio graficzne w Warszawie.

01 – Zbierzemy informacje

Postaramy się uzyskać jak najwięcej informacji już na samym początku współpracy. Im wcześniej poznamy szczegóły tym krócej będziemy pracować nad projektem graficznym i zaoszczędzimy czas. Już na tym etapie rozważamy technikę druku i uszlachetnienia.

02 – Zrobimy zarys projektu

Zaczynamy pracę od szkicu projektu. Zadbamy o spójny wizerunek firmy, przyciągający uwagę i zapadający w pamięć, dostosowany do określonej grupy docelowej zgodnie z najnowszymi trendami. Stawiamy na czytelność i przejrzystość projektów z uwzględnieniem grupy odbiorców różnych branż. Wprowadzamy zmiany do momentu kiedy projekt uzyska akceptację. Wtedy ruszamy dalej.

03 – Dopracujemy szczegóły

Po akceptacji wstępnego szkicu czas na dopracowanie szczegółów zgodnie z ustaleniami aż do ostatecznej akceptacji. Nie limitujemy ilości poprawek ale oczekujemy przemyślanych uwag i konkretnych wskazówek.

04 – Zadbamy o poprawność pliku

Dbamy by nasze projekty nie sprawiały problemów w żadnej drukarni, nawet jeśli będą drukowane na innym kontynencie. Trzymamy się światowych standardów.

05 – Przygotowujemy do druku w każdej drukarni

Stosujemy najnowsze oprogramowanie i gwarantujemy wysokie standardy poligraficzne. Sami też drukujemy i wiemy, że nie każdy pomysł grafika jest wykonalny. Unikamy skomplikowanych rozwiązań żeby nie narażać klienta na niepotrzebne koszty druku.

Kompleksowa usługa: profesjonalna grafika + wysoka jakość druku

 

Więcej na temat współpracy z naszym Studiem graficznym i Drukarnią w Warszawie.

 

Jeśli nadal masz pytania dotyczące procesu projektowania graficznego i przygotowywania do druku – zapraszamy do kontaktu. Tu znajdziesz nasze portfolio projektów graficznych.Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: studio@graffidea.pl

Identyfikacja wizualna firmy | projektowanie logo  |  portfolio | projekt folderu | projekt ulotki | branding

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt