DRUKARNIA KATALOGÓW i broszur WARSZAWA

Druk broszur
Druk katalogów Warszawa

Print

DRUK KATALOGÓW PRODUKTOWYCH, DRUK BROSZUR REKLAMOWYCH, PROJEKTOWANIE KATALOGÓW warszawa

Druk katalogów, druk broszur – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Druk katalogów, druk broszur – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Druk katalogów, druk broszur – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa

Drukowanie katalogów to doskonały sposób na prezentację oferty

Mimo rozwoju mediów elektronicznych katalogi produktowe wciąż są idealnym narzędziem sprzedażowym. Druk najwyższej jakości katalogów, z ofertą produktów czy usług, jest nie tylko atrakcyjnym przedstawieniem oferty, ale również wizytówką firmy. Katalog przemawia poprzez najwyższej jakości papier, na którym jest wydrukowany, lub przez uszlachetnienia wybranych elementów druku. Klient trzymając w rękach katalog poznaje ofertę, jednocześnie patrząc na nią przez pryzmat jakości katalogu, gramatury papieru, najlepszej jakości druku, istotny jest nawet rodzaj oprawy. Żeby tak na to patrzeć wcale nie trzeba być specjalistą od druku katalogów – doskonale wydrukowany katalog jest po prostu przedmiotem, który powinien odbiorcy przypaść do gustu, przemówić w imieniu firmy i dać konkurencyjną przewagę!

Mając to na uwadze, warto projektowanie katalogów zlecić profesjonalistom. Perfekcyjne przygotowanie katalogu do druku wymaga wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Ważne jest dosłownie wszystko: bezbłędne i precyzyjne opisy, estetyka, dobór zdjęć i grafik, przejrzyste skomponowanie treści.Pamiętajmy, że katalog to istotne narzędzie sprzedażowe, dlatego warto zadbać o jego jakość i skuteczność. Projektowanie katalogów i ich drukowanie to złożony proces, ale zdecydowanie wart wysiłku.

Broszura to wciąż jedna z najpopularniejszych form drukowanego materiału reklamowego. Mimo rozpowszechnienia elektronicznej formy, nadal papierowa broszura, którą można wziąć do ręki i z łatwością przewertować, jest niezwykle popularna. Broszury można drukować na różnych rodzajach papieru i w różnych formatach. Przyjęło się jednak, że broszura, to forma niewielka, trwała, do wielokrotnego przejrzenia i zachowania. Podobnie jak druk katalogów, druk broszur powinien być poprzedzony projektem wysokiej jakości, który warto zlecić profesjonalistom.

Gdzie zlecić druk katalogu, druk broszury w Warszawie?

Drukarnia katalogów w Warszawie, w której zlecimy druk katalogu, powinna mieć doświadczenie w tego typu projektach i oferować wysoką jakość druku. Istotne jest by dysponowała własnym studiem graficznym, które zapewni wsparcie w trakcie projektowania lub zaprojektuje katalog od początku do końca oraz poprawnie przygotuje plik do druku. Jakość pliku produkcyjnego, czyli pliku, z którego drukujemy, ma decydujący wpływ na jakość wydrukowanego katalogu. Dostępne powszechnie programy graficzne wykorzystywane do tworzenia grafik w social mediach nie pozwalają na przygotowanie plików do druku zgodnych ze specyfikacją techniczną. Zapraszamy do kontaktu z naszym studio graficznym: biuro@graffidea.pl

Więcej o specyfikacji technicznej czyli jak przygotować plik do druku piszemy na naszym blogu "Jak przygotować plik do druku?"

Przy wyborze drukarni warto również zwrócić uwagę na ofertę papierów i rodzajów druku. Możliwość wyboru grubości papieru, jego rodzaju (np. kredowy, offsetowy) oraz rodzaju druku (np. offsetowy, cyfrowy) pozwala dopasować katalog do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcemy, aby nasz katalog był wyjątkowy, warto zastanowić się także nad dodatkowymi opcjami uszlachetnień, takimi jak lakierowanie, foliowanie czy tłoczenie. Te techniki pozwalają nadać katalogowi unikalny charakter i podkreślić jego wysoką jakość.

Jaki papier wybrać do druku katalogu, broszury?

Imponująca okładka, piękne zdjęcia, ciekawe grafiki będą się prezentowały jeszcze lepiej na właściwie dobranym papierze. Dobra drukarnia, która oferuje druk katalogów musi dysponować bogatą ofertą papierów i wyborem rodzajów druku. Powinna też oferować Państwu druk katalogów z różnymi uszlachetnieniami. Istotna jest możliwość wyboru gramatury papieru, jego rodzaju (np. kredowy, offsetowy) oraz rodzaju druku (np. druk cyfrowy, druk offsetowy). Aby katalog był wyjątkowy, warto zastanowić się także nad dodatkowymi opcjami uszlachetnień, takimi jak lakierowanie, foliowanie czy tłoczenie. Nie chodzi tu tylko o okładkę katalogu reklamowego, ale również jego wnętrze, któremu uszlachetniania nadadzą unikatowy charakter i podkreślą jego wysoką jakość.Katalogi najczęściej polecamy drukować na papierze powlekanym (kreda mat/błysk) lub papierze offsetowym ekologicznym, w poniższych gramaturach:

Więcej o tym jaki rodzaj papieru wybrać piszemy na naszym blogu "Jaki papier wybrać do druku?"

Jaki format katalogu, broszury wybrać?

Katalogi i broszury najcześciej drukujemy w poniższych formatach:

Jaka oprawa przy druku katalogów?

W naszej Drukarni w Warszawie oferujemy klika rodzajów oprawy katalogów, które różnią się między sobą sposobem wykonania, wyglądem i zastosowaniem. Wybór rodzaju oprawy i papieru do druku katalogów zależy od oczekiwanego efektu końcowego.

Oprawa zeszytowa, szyta zszywkami – druk katalogów WarszawaOprawa w spiralę – druk katalogów WarszawaOprawa klejona PUR lub hotmelt – druk katalogów Warszawa
Rodzaje oprawy

Jakie są techniki druku katalogów i uszlachetnienia?

Decyzje o zastosowaniu uszlachetnień powinny zapaść w trakcie projektowania, tak by projekt i pliki do druku były przygotowane zgodnie ze specyfikacją drukarni. W naszej drukarni w Warszawie oferujemy druk katalogów w technologii druku offsetowego oraz druku cyfrowego:

Zastosowanie rodzaju uszlachetnienia ma wpływ na charakter, jakość i trwałość wydrukowanych katalogów. Możemy zastosować kilka rodzajów uszlachetnienia druku katalogów:

Uszlachetnienia druku

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki wybrać papier, format oraz uszlachetnienia do druku Twojego katalogu, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie: drukarnia@graffprint.pl

DRUK KATALOGÓW WARSZAWA, DRUK BROSZUR WARSZAWA, PROJEKTOWANIE KATALOGÓW WARSZAWA

Star

Zyskaj na czasie.

Projekty i druk w jednej Drukarni w Warszawie.

WYCEŃ
ZOBACZ PORTFOLIO
druk katalogów warszawa

Nasz druk

Print Warsaw

Opakowania, foldery, katalogi, ulotki to wszystko tworzy produkt, dopełnia wizerunek. Drukujemy, uszlachetniamy, dostarczamy... Nie trać czasu na szukanie grafika i drukarni oddzielnie. Zobacz co decyduje o sprawnej realizacji.

JAK WSPÓŁPRACUJEMY ?
Druk katalogów Warszawa | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Druk katalogów | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT drukarnia WarszawaDruk katalogów | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT drukarnia WarszawaDruk katalogów | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT drukarnia WarszawaDruk katalogów Warszawa | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT drukarnia WarszawaDruk katalogów | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT Drukarnia WarszawaDruk katalogów | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT Drukarnia WarszawaDruk katalogów | druk broszur | druk folderów – GRAFFPRINT Drukarnia Warszawa

Wydrukujmy coś razem

Napisz do nas krótkie zapytanie ze specyfikacją druku. Postaramy się dopasować naszą ofertę uwzględniając oczekiwania.

KONTAKT

SZUKASZ DRUKARNI KATALOGÓW W WARSZAWIE? SPRAWDŹ JAKĄ OTRZYMASZ OFERTĘ U NAS!

Kompleksowa usługa | Projekt i druk katalogów Warszawa

+ 5 kolorów dodatkowych

 • Neon Pink
 • Neon Yellow
 • Invisible Red (widzialny tylko w podczerwieni)
 • Clear (efekt lakieru punktowego)
 • White
Więcej o kolorach dodatkowych
Druk katalogów, druk broszur – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Druk katalogów, druk broszur – GRAFFPRINT drukarnia Warszawa
Złocenie / srebrzenie

W naszej introligatorni wykonamy dla Ciebie

 • bigowanie
 • falcowanie
 • foliowanie
 • złocenie bezmatrycowe
 • sztancowanie
 • oprawę szytą, zeszytową
 • oprawę klejoną hotmelt lub PUR
 • oprawęna spirali
Więcej o uszlachetnieniachWięcej o rodzajach oprawy