Skip to main content

DRUK ULOTEK WARSZAWA  |  ULOTKI REKLAMOWE 

Studio graficzne Warszawa – projekty graficzne.

Druk ulotek Warszawa | ulotki drukarnia – wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

DRUK WARSZAWA | DRUKARNIA PIASECZNO | DRUKARNIA KONSTANCIN

Ulotki zwykłe, ulotki składane, ulotki farmaceutyczne

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk ulotek w technologii cyfrowej lub offsetowej.

Kalkulacje oraz wszelkie ustalenia przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do konkretów. Odpowiemy najszybciej, jak możemy.

Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików PDF do druku oraz tłumaczeniu wersji językowych. Jeśli nie posiadasz projektu graficznego i szukasz profesjonalnego studia graficznego, które go dla Ciebie zaprojektuje, zapraszamy do kontaktu: studio@graffidea.pl

Druk ulotek Warszawa

Mimo rosnącej popularności reklam w Internecie, ulotki nadal są skutecznym sposobem dotarcia do klientów i jednym z najpopularniejszych materiałów reklamowych. Ich fizyczna obecność w rękach potencjalnych klientów przyciąga uwagę i pozostawia trwały ślad w pamięci. Istotną zaletą ulotek jest lokalna skuteczność – ulotki mogą być rozprowadzane w okolicy, co jest idealne dla niewielkich, lokalnych firm. Wydrukowane ulotki łatwo jest przechowywać, klienci często do nich wracają. Dodatkowo są relatywnie niedrogie w produkcji i dystrybucji, co czyni je atrakcyjnym narzędziem marketingowym. W czasach, kiedy większość reklam przenosi się do Internetu, tradycyjna forma ulotki może ponownie stanowić konkurencyjną przewagę.

Chociaż ulotka jako powszechna forma reklamy wydaje się niezwykle prosta do zaprojektowania, jej przygotowanie najlepiej zlecić profesjonalistom. Skuteczna ulotka musi przyciągnąć uwagę, zainteresować i zachęcić do zapoznania się z treścią. Inaczej może trafić wprost do kosza. Nasze doświadczone studio graficzne i drukarnia ulotek Warszawa, oferująca najwyższą jakość druku, pomogą Państwu przygotować i wydrukować atrakcyjne i skuteczne ulotki.

Rodzaje ulotek reklamowych

Istnieje kilka różnych rodzajów ulotek, które mogą być wykorzystywane w celach reklamowych, informacyjnych, wśród nich:

Ulotki promocyjne – informują o aktualnych ofertach i promocjach, czasem zawierają kupon, zniżkę lub inną formę zachęty do natychmiastowego skorzystania z oferty.
Ulotki informacyjne – to często ulotki składane, dostarczające ważnych informacji na temat produktów lub usług danej firmy. Informują o zaletach korzystania z jej usług i zawierają dokładne dane kontaktowe. Często przy tej formie ulotek pozostawiane jest miejsce na dane kontaktowe lokalnego przedstawiciela firmy.
Ulotki eventowe – okazjonalne ulotki, promujące różnego rodzaju wydarzenia, koncerty, spektakle.
Ulotki menu – będące zachętą do odwiedzenia lokalnej restauracji czy kawiarni.
Ulotki reklamowe – oferujące bardziej szczegółowe informacje na temat produktów lub usług, zawierające wysokiej jakości zdjęcia, często w wyrafinowanej, efektownej formie.

Jaki papier wybrać? 

Ulotki mogą być drukowane na papierze kredowym, błyszczącym papierze kredowym, mogą różnić się formatem, składaniem, sposobem prezentacji informacji. Do dyspozycji zleceniodawcy dobra drukarnia oddaje również możliwość wykonania np. sztancowania, nacinania, bigowania, plotowania lub konfekcjonowania – kiedy do ulotki doklejane są dodatkowe elementy (np. karty klienta).

Nasze studio graficzne w Warszawie oferuje usługi projektowania ulotek i folderów. Pomagamy dobrać właściwy format i formę ulotki czy folderu, rekomendujemy odpowiedni papier, uszlachetnienia druku w zależności od budżetu, nakładu i przeznaczenia druków. Oferujemy druk offsetowy i cyfrowy, wysokiej jakości papier, co pozwala na druk dużych nakładów najwyższej jakości folderów, ulotek.

Uszlachetnienia w druku ulotek

Niektóre z popularnych rodzajów uszlachetnień druku ulotek to:

Lakier wybiórczy UV – nadaje drukom efektu połysku w wybranych miejscach.
Tłoczenie – polega na wytłoczeniu z druku wzoru lub napisu przy pomocy specjalnych matryc. Tłoczenie może był płaskie lub wypukłe z użyciem folii lub bez.
Laminowanie – to pokrycie druku cienką warstwą laminatu, która chroni druk przed wilgocią i uszkodzeniem oraz nadaje mu połysk czy matowy wygląd.
Foliowanie – polega na naniesieniu na druk cienkiej warstwy folii, która jest utwardzana przy pomocy ciepła.
HotStamping (złocenie, srebrzenie) – polega na naniesieniu na druk cienkiej warstwy folii metalizowanej. Pozwala na uzyskanie efektu złocenia, srebrzenia. Poza dwoma najbardziej popularnymi kolorami: złotym i srebrnym, dostępne są inne folie kolorowe w wersji metalizowanej.
Sztancowanie – wycinanie do nieregularnego kształtu w oparciu o wykrojnik lub przy użyciu plotera tnącego.

Druk ulotek Warszawa – jaki format ulotki wybrać?

Dobra drukarnia ulotek reklamowych ma w swoim portofolio ulotki w różnych formatach. Wybór formatu ulotki zależy od celów i potrzeb kampanii. Oto kilka najpopularniejszych formatów ulotek:

A4 – (210x297mm) standardowy format kartki papieru biurowego. Po złożeniu na pół tworzy format A5, to w przypadku ulotki reklamowej daje aż 4 strony, które można wypełnić informacjami, grafikami i zdjęciami.

DL – (99x210mm) format wielkości 1/3 formatu A4. To wydłużony, wąski kształt. Idealny do przekazywania informacji o usługach lub produktach w sposób zwięzły i przystępny. Taki format powstaje również ze złożenia formatu A4 na 3. Zaletą tego formatu jest możliwość przesyłania go w standardowej, wąskiej kopercie (DL).

A5 – (148x210mm) połowa formatu A4, takie ulotki reklamowe sprawdzą się przy większym nakładzie, kiedy zależy nam na czytelności materiału i chcemy wykorzystać format dwustronnej ulotki.

A6 – (105x148mm) połowa A5. Bardzo mały format, który łatwo można kolportować na targach czy innych imprezach wymagających dużych nakładów ulotek.

Kwadratowy – pochodzący od rozmiarów standardowego formatu – to nietypowy kształt, niewymagający jednak sztancowania. Idealnie posłuży do wyróżnienia się na tle konkurencji.

Drukarnia ulotek Warszawa – z dostawą na czas

Nawet przygotowując ulotki do akcji lokalnej w Małopolsce z powodzeniem można zamówić druk ulotek w Warszawie. Nasza drukarnia zapewni dostarczenie wydrukowanych materiałów pod wyznaczone adresy w oparciu o wyspecjalizowaną firmę kurierską. To zdejmie z Państwa konieczność doglądania dystrybucji do ostatniego momentu i zagwarantuje realizację akcji ulotkowej w planowanym terminie. Graffprint Drukarnia Warszawa oferuje druk ulotek od projektu, do dostarczenia pod wskazane adresy.

 

Więcej informacji na temat wyceny i specyfikacji druku: drukarnia@graffprint.pl

drukow ulotek cennik | ulotki druk warszawa | ulotki a4 druk

Skontaktuj się z nami
Każde zapytanie w naszej drukarni jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem,
wycenę wysyłamy niezwłocznie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt