Papierowe torby z nadrukiem są ciekawym i wartościowym narzędziem marketingowym, które pomaga firmom w budowaniu wizerunku i zdobywaniu lojalnych klientów. Papierowe torby z nadrukiem warto wykorzystywać z kilku powodów:
– jest to rozwiązanie ekologiczne: papierowe torby są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska, co sprawia, że są doskonałą alternatywą dla plastikowych jednorazówek. Ich wykorzystanie wpływa na zmniejszenie ilości odpadów plastikowych i promuje podejście ekologiczne.
– personalizacja i promocja: papierowe torby z nadrukiem umożliwiają personalizację. Dzięki nadrukom na torbach, możemy dodać unikatowy design, logo firmy czy informacje o produkcie. To doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku i promowanie firmy lub marki.
– wielofunkcyjność: torby papierowe z nadrukiem można wykorzystać do różnych celów, takich jak pakowanie prezentów, przechowywanie produktów czy do przenoszenia zakupów. Są one również stosowane na różnego rodzaju imprezach, takich jak targi, konferencje czy wydarzenia promocyjne jako opakowania do folderów, innych materiałów drukowanych, gadżetów, itp.
– wytrzymałość: torby papierowe z logo wykonane są z wytrzymałego papieru. Ich jakość sprawia, że mogą być używane wielokrotnie, co dodatkowo przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów.
– relatywnie niski koszt: papierowe torby z logo są stosunkowo tanie w produkcji i mogą być produkowane w krótkich seriach, co sprawia, że stanowią atrakcyjne rozwiązanie dla firm.
Zamawiając papierowe torby z nadrukiem warto zdecydować się na dobrą drukarnię, która ma możliwość wykonania takich toreb od początku do końca. Dzięki własnemu studiu graficznemu dobra drukarnia Graffprint w Warszawie może zaproponować Państwu wykonanie toreb od projektu do gotowego produktu. W razie potrzeby możemy również zaprojektować unikatową torbę i wykrojnik do niej. Oczywiście możemy też wykorzystać pliki dostarczone przez Państwa i zagwarantować, że zostaną one przed użyciem sprawdzone przez nasze studio pod kątem poprawności technicznej. Dobra drukarnia toreb reklamowych, taka jak Graffprint w Warszawie, zaproponuje Państwu szeroki wybór papierów, opcji uchwytów i uszlachetnień. Do Państwa wyboru odda również standardowe wzory toreb lub zaprojektuje nowy wzór zgodnie z zapotrzebowaniem. O tym, jak przygotować plik do druku przeczytają Państwo tutaj: Jak przygotować plik do druku
Proponujemy szeroki wybór toreb papierowych, służących jako podstawa do indywidualnie zaprojektowanego nadruku. Oferta pozwala na wybór rozmiaru, kształtu, grubości (gramatury) papieru, uchwytami. Istnieje również możliwość zastosowania uszlachetnień, wpływających na unikatowość i postrzeganą jakość toreb.
– Materiał – papier do produkcji toreb wybierany jest adekwatnie do indywidualnego zamówienia. Już na tym poziomie decyduje się charakter torby – czy będzie ona sprawiała wrażenie ekologicznej, z surowego papieru, z jednokolorowym nadrukiem, czy wprost przeciwnie, ekskluzywnej, na papierze powlekanym, z zadrukiem kolorowym.
– Kształt – kształt wybierany jest zgodnie z przeznaczeniem torby. Przykładowo torby z przeznaczeniem zakupowym mają płaskie dno, zwiększające gabaryt torby po rozłożeniu.
– Uchwyty (uszy) – tu zastosowany może być różnoraki materiał: sznurek, taśma, warkocz papierowy. To również zależy od przeznaczenia i projektowanego wyglądu torby.
– Wzmocnienie papieru – poprzez zastosowanie laminowania folią, odbywa się po zadruku i wpływa zarówno na wytrzymałość torby jak i jej wygląd. Zastosowanie folii błyszczącej, matowej czy soft-touch wpływa na postrzeganą wartość torby.
W zależności od nakładu zlecenia nadruk może być wykonany w różnej technice druku. Możemy zastosować druk offsetowy lub druk cyfrowy. W zależności od potrzeby druk może być monochromatyczny lub pełnokolorowy, może również wykorzystywać kolory niestandardowe, takie jak druk białym kolorem. Zadruk może obejmować całą powierzchnię torby lub jedynie jej fragment.
Podobnie jak w innych rodzajach druku, w przypadku zadruku toreb możliwe jest zastosowanie różnych uszlachetnień druku. Oto niektóre z nich:
– Lakier wybiórczy UV – daje efektu połysku w wybranych miejscach.
– Tłoczenie – polega na wytłoczeniu z druku wzoru lub napisu przy pomocy specjalnych matryc. Daje wrażenie trójwymiarowości.
– Foliowanie – polega na naniesieniu na druk cienkiej warstwy folii, która jest utwardzana przy pomocy ciepła.
– HotStamping (złocenie, srebrzenie) – polega na naniesieniu na druk cienkiej warstwy folii metalizowanej. Pozwala to na uzyskanie efektu złocenia, srebrzenia lub innego koloru w wersji metalizowanej.
– Kolor dodatkowy – NeonPink, NeonYellow, Invisible Red (widoczny w promieniach UV, stosowany do zabezpieczeń), Clear – cyfrowy lakier punktowy, White oraz kolory z palety Pantone. O innych rodzajach uszlachetnienie przeczytacie Państwo w dziale: Uszlachetnienia – torby z nadrukiem
Opakowania, foldery, katalogi, ulotki to wszystko tworzy produkt, dopełnia wizerunek. Projektujemy, drukujemy, uszlachetniamy, dostarczamy... Nie trać czasu na szukanie grafika i drukarni oddzielnie. Zobacz co decyduje o sprawnej realizacji.
Napisz do nas krótkie zapytanie ze specyfikacją druku. Postaramy się dopasować naszą ofertę uwzględniając oczekiwania.
drukarnia warszawa, drukarnia cyfrowa, offsetowa, wielkoformatowa, expresowy druk ulotek a6 a5 a4 a3 dl, plakatów a3 a4 a2 b2 b3 b2 b1 a1 b0 a0, teczki ofertowe, papier firmowe, druk recept, wizytówki, kart biznesowe, kalendarze trójdzielne, jednodzielne, spiralowane, listwowane, katalogi, instrukcje, broszury, bloczki, notesy, zawieszki, druk na płytach pcv, naklejki na folii samoprzylepnej, papierze samoprzylepnym, lakierowanie uv, wybiórcze, foliowanie matt, błysk, sztancowanie, bigowanie, składanie, falcowanie, druk książek, drukarnia internetowa warszawa - tani i szybki druk z dostawą pod drzwi gratis!
SZUKASZ DRUKARNI? SPRAWDŹ JAKĄ OTRZYMASZ OFERTĘ U NAS!
Neon Pink, Neon Yellow, Invisible Red (widzialny tylko w podczerwieni), Clear (efekt lakieru punktowego), White. Więcej informacji o kolorach dodatkowych znajdziesz tutaj.
bigowanie, falcowanie, foliowanie, złocenie bezmatrycowe, sztancowanie, oprawę szytą, zeszytową, oprawę klejoną hotmelt lub PUR, oprawę na spirali. Więcej o rodzajach oprawa znajdziesz tutaj.