Skip to main content

Koperty z nadrukiem

Studio graficzne Warszawa – projekty graficzne.

Koperty z nadrukiem, koperty zwykłe, koperty ozdobne – wykorzystaj możliwości naszej drukarni w Warszawie, druku cyfrowego i offsetowego.
Otrzymaj bezpłatne doradztwo i wycenę, zdobądź nowych klientów dzięki dedykowanym i sprawdzonym rozwiązaniom.

koperty z nadrukiem | druk kopert warszawa | koperty premium, koperty ozdobne

KOPERTY Z NADRUKIEM – SPRAWDZENIE PLIKÓW I WYCENA

Każde zapytanie jest wyceniane indywidualnie. Kalkulację wykonujemy na podstawie zapytania wysłanego mailem, wycenę odsyłamy w ciągu kilku godzin. Oferujemy pomoc w dostosowaniu plików do druku.

Jak przygotować plik PDF do druku?

WYBÓR TECHNOLOGII DRUKU KOPERT

W zależności od terminu realizacji i wielkości nakładu oferujemy druk kopert w technologii cyfrowej lub offsetowej. Druk cyfrowy pozwala na realizację w bardzo krótkim czasie i jest ekonomiczny przy małych i średnich nakładach. Druk cyfrowy umożliwia nadruk numeracji lub unikalnych kodów. Druk offsetowy jest tańszy w przypadku dużych nakładów ale wiąże się z nieco dłuższym terminem realizacji.

WYBÓR PAPIERU DO BILETÓW

Standardowo drukujemy koperty o gramaturze 90-120g. Nie drukujemy na kopertach powierzonych.

SPOSÓB DOSTAWY – KOPERTY Z NADRUKIEM

Państwa koperty, możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie kraju i na terenie UE. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi i miejsca przeznaczenia. W Warszawie i okolicach ulotki dostarczamy transportem własnym. W pozostałych lokalizacjach korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich.: DHL, DPD, INPOST.

DRUK WARSZAWA | DRUKARNIA PIASECZNO | DRUKARNIA KONSTANCIN

Kontakt

Dane rejestrowe:
GRAFFIDEA Agnieszka Dryzek
ul. Puławska 34 budynek 6
05-500 Piaseczno / Warszawa
NIP: 951 166 69 92
Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
Szanowni Klienci, ze względu na organizację procesu druku, zlecenia z terminem odbioru tego samego dnia, realizujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Z przykrością informujemy, że nie realizujemy usług "od ręki" typu ksero, wydruku zdjęć, oraz prac typu magisterska lub dyplomowa.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt