Drukarnia Warszawa, profesjonalna obsługa, drukarnia warszawa, ekspresowa realizacja, dr

Drukarnia Warszawa to profesjonalna obsługa, drukarnia Warszawa to ekspresowa realizacja, drukarnia Warszawa to najwyższa jakość druku, drukarnia Warszawa to terminowa dostawa, drukarnia Warszawa to studio graficzne, drukarnia Warszawa to komplesowa usługa poligraficzna!

5 wskazówek jak dobrze współpracować z drukarnią

Dziś pierwszy wpis, który być może stanie się zalążkiem mini bloga w przyszłości... Na tę chwilę chcemy się z Wami podzielić kilkoma naszymi spostrzeżeniami odnośnie projektów graficznych, druku i tematów pokrewnych.

 

Jak bezproblemowo współpracować z drukarnią?

 

WSKAZÓWKA NR 1

POPRAWNIE PRZYGOTOWANY PLIK DO DRUKU.


Zacznijmy od tego czy posiadasz projekt graficzny. Poprawnie przygotowany plik do druku to klucz do sukcesu. Pozorne oszczędności na przygotowaniu projektu to dodatkowe koszty w drukarni. Takie pliki zazwyczaj wymagają zmian, konwersji czy nawet całkowitego odtworzenia w prawidłowym formacie. A to wiąże się z nieprzewidzianymi kosztami i wydłużonym terminem realizacji. Czy na pewno chcesz zaoszczędzić 100-200 zł i ryzykować niepowodzenie?

 

Inna sprawa, że niekoniecznie chcesz zajmować się takimi problemami jak brak spadów, RGB czy linie cięcia itp. Zamawiając projekt warto zaznaczyć zleceniobiorcy, że poza grafiką zależy Ci również na bezbłędnie przygotowanym pliku do druku. Tylko doświadczeni graficy dadzą gwarancję, że plik nie wróci z drukarni, tuż po jego wysłaniu, z informacją, że nie nadaje się do druku. O ile jeszcze w druku cyfrowym można pewne błędy wybaczyć i wydrukować nawet z popularnego programu biurowego to już w drukarni offsetowej nie ma takiej możliwości. Liczy się każdy szczegół, który może mieć wpływ na efekt końcowy.

 

Atrakcyjny projekt graficzny to tylko połowa sukcesu. Druga część to techniczne przygotowanie do druku. A to można uzyskać tylko w profesjonalnym oprogramowaniu. Druk z programów biurowych jest obarczony ogromnym ryzykiem niepowodzenia. Nie polecamy. Usługa doświadczonego grafika jest droższa ale daje korzyści w przyszłości takie jak: poprawny plik PDF do druku bez zwrotów z drukarni, możliwość edycji i aktualizacji w przyszłości, gwarancja poprawności wydruku.

Druk z niepoprawnie przygotowanego pliku może mieć poważne konsekwencje. Dobrym przykładem jest czarna apla i teksty w kontrze czyli inaczej białe teksty na czarnym tle. Wydawałoby się, że to prosta sprawa ale w druku użycie zwykłego czarnego nie wystarczy. Jeśli chcesz mieć piękny głęboki kolor a jednocześnie teksty w kontrze trzeba zastosować się do kilku zasad. Jak należy „podbić” kolor czarny w zależności od elementów, które go otaczają? Jakiej czcionki można użyć w kontrze a jakiej nie należy? Grafik z taką wiedzą i umiejętnościami to jest ta druga połowa sukcesu. Nie wiem, czy czasem nie ważniejsza, bo co nam po atrakcyjnym projekcie na ekranie komputera czy telefonu, jeśli nie można go wydrukować.

 

Uniknij tego błędu, i zleć przygotowaniu projektu profesjonaliście. Dołożymy wszelkich starań żeby zamówiony projekt spełniał Twoje oczekiwania, był nowoczesny, przejrzysty, funkcjonalny. Zadbamy o jego stronę techniczną. A Ty zyskasz pewność, że projekt będzie przygotowany zgodnie ze sztuką i każda drukarnia przyjmie go do druku bez reklamacji.

 

Złożymy również ofertę na druk cyfrowy lub offsetowy w zależności od nakładu. Kompleksowo dopilnujemy jakości na każdym etapie realizacji, od projektu po druk i dostawę. Zapraszamy.

 

Kolejna wskazów wkrótce. Obserwuj nas na FB.

SKORZYSTAJ Z USŁUG PROFESJONALNEGO

STUDIA GRAFICZNEGO GRAFFIDEA.

‹‹ WRÓĆ

NASZE USŁUGI

DRUKARNIA CYFROWA
Druk Warszawa

BROSZURY INFORMACYJNE

KATALOGI FIRMOWE

FOLDERY REKLAMOWE

KSIĄŻKI

PUBLIKACJE

RAPORTY ROCZNE

RAPORTY TEMATYCZNE

INSTRUKCJE OBSŁUGI

SKRYPTY

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

MATERIAŁY KONFERENCYJNE

ULOTKI SKŁADANE

PREZENTACJE BINDOWANE

WYDRUKI
CYFROWE

Drukarnia Warszawa

WYDRUKI A5

WYDRUKI A4

WYDRUKI A3

WYDRUKI DL

ARKUSZE PLANO

WIZYTÓWKI

POCZTÓWKI

PAPIER FIRMOWY

NAKLEJKI, ETYKIETY, WLEPKI

DYPLOMY

DRUK KOLOROWY

PAPETERIA FIRMOWA

DRUK CYFROWY
Wydruki Cyfrowe Warszawa

ULOTKI

KALENDARZE BIURKOWE, ŚCIENNE

ZAPROSZENIA

CERTYFIKATY

PLAKATY

KOPERTY Z NADRUKIEM

ZAPROSZENIA

MENU, KARTY DAŃ

TECZKI OFERTOWE I REKLAMOWE

IDENTYFIKATORY

NOTESY, MOLESKINY PERSONALIZOWANE

WYDRUKI
WIELKOFORMATOWE

Wielki Format Druk Warszawa

PLAKATY

ROLLUPY, ROLL-UPY

OKLEJANIE WITRYN SKLEPOWYCH

NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY

BANERY OCZKOWANE

STANDY, STOJAKI

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

SIATKI REKLAMOWE

TABLICE REKLAMOWE

FOTOOBRAZY

ŚCIANKI REKLAMOWE

WIELKOFORMATOWE

DRUKI NIESTANDARDOWE Drukarnia Warszawa

TORBY REKLAMOWE

METKI ODZIEŻOWE

HOLOGRAMY

KARTY PLASTIKOWE

ZAWIESZKI DO PREZENTÓW

ZAWIESZKI NA BUTELKI

STUDIO GRAFICZNE Agencja graficzna Warszawa

PROJEKTY GRAFICZNE

SKŁAD DTP

PREPRESS

STRONY WWW

BANERY WWW

BANERY FB

PROJEKT KATALOGU

PROJEKT FOLDERU

PROJEKT BROSZURY

PROJEKT RAPORTU ROCZNEGO

PROJEKT PUBLIKACJI

USŁUGI INTROLIGATORSKIE
Oprawa Warszawa

FOLIOWANIE

BIGOWANIE

FALCOWANIE

OPRAWA SZYTA

OPRAWA KLEJONA

OPRAWA TWARDA

OPRAWA NA SPIRALI

CIĘCIE, BIGOWANIE, SKŁADANIE

LAMINOWANIE

DOBRZE DRUKUJĄCA
DRUKARNIA WARSZAWA
RZETELNIE, NA CZAS!